Jsi Láska Ví

Tip
COVER
310 Kč –6 %

JSI LÁSKA VÍ, kniha, která Tě obejme a řekne Ti, že pokud na sobě chceš dřít a chceš do něčeho jít, tak zkrátka můžeš. Texty psané na řádcích a hlavně mezi nimi. Je o Tobě, o mně, o nás. Věř mi. Je to pocit zachycený na stránkách a detaily, které mizí až dlouho po té, co dočteš poslední list.

310 Kč –6 % 290 Kč
Skladem

Nejen sbírka krátkých textů, citátů a básní. 

JSI LÁSKA VÍ, ta Tě obejme a řekne Ti, že pokud na sobě chceš dřít a chceš do něčeho jít, absolutně můžeš. Nic není nemožné, když jsi dost tvrdohlavý, i když na Tebe život háže kde jakou překážku, tak se vždy hodí se něco naučit, přiučit a pak to využít ve svůj prospěch. Nic se neděje bez důvodu. Jsou to kratší texty, řazené logicky za sebe a proložené příběhem. Na konci je povídka, která vyžaduje přečtení asi ne úplně jen jednou. Je v ní schované ... hodně. Má prostě nádech naděje. 

Je to příběh. Psaný na řádcích a hlavně mezi nimi. O mně, o Tobě, o Nás. Pocit zachycený na stránkách a detaily, které mizí a opět se objevují v průběhu čtení... A kdo bude opravdu dobře hledat, možná že najde i ty malé, "neviditelné" ...

Prostě kniha, napsaná jinak. Přísahám.
S hlubokou Láskou,

SAM XABYSSUS

Kód Kód: 45
Kategorie: KNIHY
Zpět do obchodu