Jsi láska ví

opět na skladě!
  • rok vydání: 2018 (5. kniha)
  • počet stran: 185
  • pevná vazba sametové lamino
  • formát knihy A6
  • ISBN: 978-80-7551-081-5


Pokud chceš věnování, nezapomeň dopsat podrobnosti do poznámky.

290,00 Kč

Nejen sbírka krátkých textů, citátů a básní. 

JSI LÁSKA VÍ, ta Tě obejme a řekne Ti, že pokud na sobě chceš dřít a chceš do něčeho jít, absolutně můžeš. Nic není nemožné, když jsi dost tvrdohlavý, i když na Tebe život háže kde jakou překážku, tak se vždy hodí se něco naučit, přiučit a pak to využít ve svůj prospěch. Nic se neděje bez důvodu. Jsou to kratší texty, řazené logicky za sebe a proložené příběhem. Na konci je povídka, která vyžaduje přečtení asi ne úplně jen jednou. Je v ní schované ... hodně. Má prostě nádech naděje. 

Je to příběh. Psaný na řádcích a hlavně mezi nimi. O mně, o Tobě, o Nás. Pocit zachycený na stránkách a detaily, které mizí a opět se objevují v průběhu čtení... A kdo bude opravdu dobře hledat, možná že najde i ty malé, "neviditelné" ...

Prostě kniha, napsaná jinak. Přísahám.
S hlubokou Láskou Tvá

SAM XABYSSUS


"Zájem o tuhle knížečku byl, pro mě naprosto nepochopitelný. První náklad zmizel dřív, než jsem se v Anglii stihla jednou otočit. Hned jsem objednávala dotisk, který puf, zmizel taky. Slzy štěstí každý den. Každý den myslím na svou vydavatelku Evu: "Možná se vypíšete a pak..." možná těch pět let, kdy píšu prakticky denně a publikuji, tuhle její radu plní."

- citace z části "O mně"