Ze zápisníku pokojské

  • rok vydání: 2018 (4. kniha)
  • počet stran: 136
  • měkká vazba
  • formát knihy A5
  • ISBN: 978-80-7551-054-9

Jak se dá odborně upálit medvěd v mikrovlnce? Proč se k práci pokojské hodí neprůstřelná vesta? Kde místo lišek dávají bažanti dobrou noc? Zkrátka další humorné zápisky, tentokrát z oblasti věčné mlhy - Anglie! Na stránkách samozřejmě nebude chybět pohled do zákulisí pětihvězdičkového hotelu, také se podíváme na zoubek tvrdě (tím chci říct - velmi tvrdě) spícím bažantům, nahlédneme do zákulisí pětihvězdičkové kuchyně a řekneme si něco o Hitchcockovi. Nevynechám ani vzrušení v podobě záplav alkoholu... teda eee vody a sněhu jsem chtěla říct, no a nebude chybět ani trocha krve! (Cože?!?) Zkrátka zápisník, aneb co se říkat nemělo.

Pokud chceš věnování, nezapomeň si o něj říct v poznámce.

250,00 Kč

To jsem se takhle v 19 rozhodla odjet do Velké Británie. Nadhodila jsem tento nápad spolubydlící a ona k mému velkému šoku řekla "ano". 

Angličtina? Skoro žádná. Realita? Hodně krutá. A proto, logicky, se tomu teď společně můžeme zasmát.

(koho by zajímalo, co se mi tou dobou honilo v hlavně, může si to přečíst v mé knize Nalezení ve ztracenu.)  


Anotace:

Jak se dá odborně upálit medvěd v mikrovlnce? Proč se k práci pokojské hodí neprůstřelná vesta? Kde místo lišek dávají bažanti dobrou noc? Zkrátka další humorné zápisky, tentokrát z oblasti věčné mlhy - Anglie! 

Na stránkách samozřejmě nebude chybět pohled do zákulisí pětihvězdičkového hotelu, také se podíváme na zoubek tvrdě (tím chci říct - velmi tvrdě) spícím bažantům, nahlédneme do zákulisí pětihvězdičkové kuchyně a řekneme si něco o Hitchcockovi. Nevynechám ani vzrušení v podobě záplav alkoholu... teda eee vody a sněhu jsem chtěla říct, no a nebude chybět ani trocha krve! (Cože?!?) 

Zkrátka zápisník, aneb co se říkat nemělo.